Najnowsze Trendy

Specjalnie dla was przygotowaliśmy specjalnie zestawienie, które posiada prawdziwie uniwersalny charakter,  który nadaje się do nowoczesnego jak i rustykalnego designu. Czarne mosiężne wykończenie sprawia, że lampy pasują idealnie do różnej stylistyki wnętrz. Nasze lampy wyróżniają się oryginalnym designem i wysoką estetyką wykonania. Dodają pomieszczeniu nie tylko szyku ale również wpływają pozytywnie na klimat jego mieszkańców.

 

Zapraszamy do naszego sklepu po jeszcze więcej ciekawych zestawień i inspiracji.


Industrialna Seria PENT

Seria PENT wykonana z wysokiej jakości metalu w oryginalnym  stylu industrialnym w kolorze betonowy szary.  Świetnie prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, urządzonych w stylistyce industrialnej. Można go stosować razem z innymi lampami o podobnym charakterze .Możliwość zastosowania żarówki LED.

Metal + Drewno

Lampy wykonane  z metalu i drewna, to idealny zamiennik staromodnych żyrandoli, które poprzez swoją oryginalność na pewno zwrócą na siebie uwagę. Prezentowane oprawy świetlne wykonane są z drewno i metalu. Światło pochodzące z lampy sprawi, że odpoczynek po ciężkim dniu w pracy będzie jeszcze bardziej przyjemny.